Привітання голови Бахмутської райдержадміністрації з професійним святом – Днем працівників прокуратури

Дата: 01.12.2021 09:42

Шановні працівники прокуратури Бахмутського району!

Щиро вітаю вас із професійним святом –

Днем працівників прокуратури!

Кожен із вас, обравши таку відповідальну професію, захищає ідеали правової української держави, втілює в життя принципи верховенства права, міцно стоїть на варті Закону в усіх сферах суспільного життя.

Від вашої злагодженої, самовідданої праці значною мірою залежить збереження стабільності, зміцнення законності та правопорядку в країні.

З нагоди професійного свята бажаю вам міцного здоров'я, енергії та оптимізму, миру, добра і злагоди в родинному колі.

Нехай вдача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками. Хай кожне прийняте вами рішення буде справедливим і виваженим, а людська шана стане гідною подякою за вашу плідну працю, чесність і принциповість.

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                Олексій РОСЛОВ