Звернення голови Бахмутської райдержадміністрації до жителів Бахмутського району з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

Дата: 27.11.2021 08:31

Дорогі земляки!

В останню суботу листопада, в День пам’яті жертв голодоморів, ми вшановуємо пам’ять українців, чиє життя обірвала голодна смерть.

Голодомор прокотився по Україні трьома потужними хвилями:  голодомор 1921-1923 років, Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу, голодомор 1946-1947 років, які забрали мільйони людських життів, ставши масштабною національною трагедією.

Спільний біль, спільна пам’ять – це стосується не тільки минулого українського народу, але й має важливий сенс у нашому сьогоденні. Наш святий обов’язок – зробити все, аби пам'ять про заморених голодом завжди була живою для нинішніх і прийдешніх поколінь, щоб ніколи не допустити повторення такої трагедії на нашій українській землі. Ми маємо для себе чітко розуміти: наша держава – наша головна цінність, бо лише здобуття Україною незалежності та демократичний шлях, який ми обрали, є надійною гарантією того, що це ніколи не повториться.

Закликаю вас 27 листопада 2021 року о 16.00 приєднатися до загальнонаціональної акції «Запали свічку».

Запалимо свічки та хвилиною мовчання вшануємо світлу пам’ять жертв голодоморів. Вічна їм пам’ять і доземний уклін…

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації            Олексій РОСЛОВ