У Бахмутській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань розгляду звернень громадян

Дата: 26.11.2021 15:28

26 листопада керівник апарату Бахмутської райдержадміністрації Надія Тутова провела засідання комісії з питань розгляду звернень громадян.

Члени комісії заслухали керівників структурних підрозділів з питання про стан роботи зі зверненнями громадян у архівному відділі, службі у справах дітей та фінансовому управлінні Бахмутської райдержадміністрації.

Упродовж 9 місяців поточного року до архівного відділу райдержадміністрації надійшло 138 звернень, служби у справах дітей райдержадміністрації – 44 звернення, фінансового управління райдержадміністрації – 1 звернення. Всі звернення громадян були ретельно розглянуті виконавцями; на них були надані обґрунтовані відповіді у визначені законодавством строки.

Підводячи підсумки роботи комісії, Надія Тутова акцентувала увагу на необхідності постійного контролю за роботою зі зверненнями громадян щодо порушених у них питань і термінів надання відповідей, тому що за кожним зверненням стоїть доля людини.