Місяць цифрової грамотності!

Дата: 23.11.2021 17:04

Бахмутська райдержадміністрація долучилась до масштабної інформаційної кампанії — Місяця цифрової грамотності платформи «Дія.Цифрова освіта». Проєкт охоплює національний портал із розвитку цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» із понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

Ця подія має на меті надихнути всіх українців на набуття цифрових навичок.

На платформі https://osvita.diia.gov.ua/ ви можете безоплатно переглядати освітні серіали, які допоможуть вам розвинути цифрові навички.

Більше того, на порталі доступний національний тест на цифрову грамотність Цифрограм, який допоможе перевірити свій рівень знань.

Приєднуйтесь до національного тестування! Користуйтеся сучасними сервісами нового покоління!