A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

На нараді розглянули питання взаємодії управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації з органами місцевого самоврядування

Дата: 23.11.2021 12:00
Кількість переглядів: 234

Фото без опису

23 листопада перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Сергій Кальян провів нараду за участю управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації та представників територіальних громад,  до повноважень яких належать питання соціального захисту населення.

На нараді спеціалістами управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації були надані практичні рекомендації щодо використання нормативно-правових актів для покращення роботи під час надання мешканцям району послуг соціального характеру.

Також обговорювалися зміни до законодавства щодо отримання субсидії, які Уряд прийняв 15 листопада 2021 року. Згідно з ними для мешканців населених пунктів на лінії зіткнення, які внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України залишилися без тепло- або газопостачання та використовують побутові електроприлади для обігріву своїх житлових приміщень, розмір субсидії впродовж опалювального сезону буде обчислюватися з урахуванням соціальних нормативів споживання електроенергії, які передбачені для електроопалення.

Окрім цього було розглянуто багато нагальних питань, що стосуються якісного та повноцінного забезпечення мешканців району соціальним захистом.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора