Привітання голови Бахмутської райдержадміністрації з професійним святом – Днем працівників сільського господарства
Шановні хлібороби, механізатори, тваринники,
працівники і ветерани агропромислового виробництва
Бахмутського району!
Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом –
Днем працівників сільського господарства!
Ваш внесок в економічну міць країни, в зростання добробуту земляків вагомий та безцінний. Сердечна подяка і доземний уклін усім працівникам агропромислового комплексу Бахмутського району за щоденну сумлінну працю, за відданість обраній справі, за любов і повагу до рідної землі.
Нехай і надалі сільське господарство нашого району розвивається швидкими темпами, а ваша робота приносить вам благополуччя, задоволення й радість. Хай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі, людей, що на ній живуть і працюють.
Шановні працівники сільського господарства! В день вашого професійного свята бажаю вам і вашим рідним завжди бути при доброму здоров’ї, жити в мирі, добрі та злагоді на благословенній українській землі.
З повагою,
голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій РОСЛОВ