Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації Олексія Рослова з Днем працівників гідрометеорологічної служби

Дата: 19.11.2021 07:54

Шановні гідрометеорологи Бахмутського району!

Щиро вітаю Вас із професійним святом та

115-річчам гідрометеорологічної служби Бахмутського району.

Інформація Гідрометцентру про погоду стала  невід’ємною складовою нашого життя, яку ми щоденно отримуємо через засоби масової інформації, плануючи свій робочий день, вихідні чи відпустку. Відомості, які надає нам метеостанція, використовується не лише в приватному житті, а й конче необхідні в багатьох сферах діяльності. Ефективність ведення господарської діяльності у різних галузях великою мірою залежить саме від своєчасного надання об’єктивної гідрометеорологічної інформації, достовірності прогнозів. Ваша щоденна копітка робота дає змогу завчасно передбачити несприятливі природні явища та своєчасно інформувати про них органи влади та громадськість, і тим самим запобігти матеріальним збиткам, забезпечити стабільний розвиток селища та безпеку його жителів.

Щиро бажаю вам, шановні працівники гідрометеорологічної служби, вагомих професійних успіхів, здоров’я, наснаги і творчих сил. Нехай у ваших душах і ваших оселях завжди буде ясно та сонячно.

З повагою,

голова Бахмутської