Реконструкція ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 Соледарської міської ради на контролі у керівництва

Дата: 18.11.2021 20:39

18 листопада 2021 року голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов разом із заступником голови Донецької облдержадміністрації Денисом Клюшніковим та першим заступником голови райдержадміністрації Сергієм Кальяном відвідали з робочим візитом Соледарську територіальну громаду.

Під час робочої поїздки керівництво Донецької облдержадміністрації та Бахмутської райдержадміністрації ознайомилися з ходом реконструкції ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 Соледарської міської ради.

Реконструкція школи відбувається в рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України».

Під час огляду об’єкту та ознайомлення з ходом робіт заступник голови Донецької облдержадміністрації Денис Клюшніков надав доручення керівництву Соледарської міської ради постійно здійснювати контроль та моніторинг  стану реалізації проекту.