Вітання сільгоспвиробників головою Бахмутської райдержадміністрації Олексієм Рословим

Дата: 18.11.2021 16:19

Сьогодні 18 листопада напередодні Свята Дня працівників сільського господарства голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов разом з головою Бахмутської районної ради Світланою Кіщенко та першим заступником голови райдержадміністрації Сергієм Кальяном відвідав СФГ «Берест Плюс», яке успішно займаються вирощуванням та переробкою сільгосппродукції тваринництва.

Олексій Рослов вручив керівнику господарства Світлані Володимирівні Колісніченко подяку Бахмутської райдержадміністрації.

Господарство має свою молочну ферму та сироварню.

Тут виготовляють більше 60 видів твердих та м’яких сирів, випускають ковбасну продукцію, які користуються значним попитом не лише серед мешканців району, а й далеко за його межами.