A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Робоча зустріч щодо якості освіти у навчальних закладах Бахмутського району

Дата: 17.11.2021 15:23
Кількість переглядів: 581

Фото без опису

17 листопада 2021 року голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов, за участю першого заступника голови Сергія Кальяна, керівника апарату Надії Тутової провів робочу зустріч з начальником управління  Державної служби якості освіти у Донецькій області Тетяною Ремпель.

 

Тетяна Ремпель під час робочої зустрічі презентувала управління Державної служби якості освіти у Донецькій області та його основні завдання діяльності на території нашої області: проведення інституційних аудитів закладів загальної середньої освіти, надання рекомендацій закладам дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної/професійно-технічної освіти щодо організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти, здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю закладів освіти щодо дотримання ними вимог законодавства про освіту, проведення моніторингу якості освітньої діяльності та якості освіти, аналізу діяльності місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування щодо дотримання вимог законодавства з питань освіти і забезпечення якості освіти на відповідній території, надання їм відповідних висновків і рекомендацій, здійснення контролю за веденням обліку дітей шкільного віку.

Під час робочої зустрічі був презентований посібник «Абетка для директора» (можна ознайомитись і  https://cutt.ly/fRInjYn ). Даний збірник  є сучасним інструментом для новопризначених керівників навчальних закладів  Донеччини, як зробити перші ефективні управлінські кроки, здійснити заплановане.

У ході зустрічі зі сторони голови Бахмутської райдержадміністрації Олексія Рослова  була приділена увага механізму проведення інституційного  аудиту, який на сьогодні впроваджується як  новий  формат  взаємодії школи, громади, держави.

За підсумками робочої зустрічі була досягнута домовленість про співпрацю  у реалізації державної політики з питань освіти  та контролю за якістю освіти у закладах освіти Бахмутського району.

Фото без опису
 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора