Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з професійним святом працівників радіо, телебачення та зв’язку

Дата: 16.11.2021 08:00

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Від щирого серця вітаю  вас із професійним  святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку!

Завдяки вам ми щодня дізнаємося про різні події з життя нашого району, країни, світу. Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників, а також операторів зв’язку та провайдерів Інтернет – всіх тих, чия щоденна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.

Ви скорочуєте відстані та розширюєте кордони нашої реальності, допомагаючи людям комунікувати на принципово іншому рівні. Розбудовуючи інформаційний простір, ви не лише допомагаєте формувати громадську думку та об’єднувати націю задля вирішення важливих питань сьогодення.

Дякую вам за об’єктивність, оперативність та ґрунтовність інформації, за сумлінну та наполегливу працю. Бажаю вам невпинного професійного росту, невичерпної енергії, більше творчих ідей, цікавих тем, натхнення, здоров’я, гарного настрою і задоволення від роботи!

З повагою,

Голова райдержадміністрації                           Олексій РОСЛОВ