Голова Бахмутської райдержадміністрації взяв участь у засіданні чергової 10-ї сесії Бахмутської районної ради

Дата: 11.11.2021 17:05

11 листопада 2021 року голова Бахмутської районної державної адміністрації Олексій Рослов прийняв участь у пленарному засіданні чергової 10 сесії Бахмутської районної ради Донецької області, на якій були розглянуті важливі питання, які стосуються соціального та економічного розвитку Бахмутського району.

Так депутати Бахмутської районної ради розглянули питання внесення змін до районного бюджету і Програми економічного і соціального розвитку району на 2021 рік, виконання Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району.

Депутатський корпус уважно заслухав презентацію Програми забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Бахмутського району підготовлену відділом з питань оборонної та мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Бахмутської райдержадміністрації.

Також на сесії Бахмутської райради були заслухані звіти постійних депутатських комісій, та прийнято рішення про передачу (безоплатно) нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району, що перебуває в управлінні Бахмутської районної ради Донецької області, у комунальну власність Бахмутської міської територіальної громади.