Відбулась обласна селекторна нарада з питань ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, викликаної поширенням COVID-19 у Донецькій області
10 листопада 2021 року голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов, перший заступник голови Сергій Кальян і фахівці Бахмутської райдержадміністрації, та заступник головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради» Ірина Шпаченко взяли участь у обласній селекторній нараді під головуванням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка.
На порядку денному розглянуті питання, які перебувають на постійному контролі у керівництва області:
- організація процесу імунізації населення області від гострої респіраторної хвороби COVID-19 та налагодження інформаційно-просвітницької роботи щодо вакцинації населення;
- робота закладів охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів, хворих на COVID-19 та існуючі проблемні питання, що потребують негайного вирішення (забезпечення цих закладів киснем, розгортання додаткових ліжок);
- перевірка стану дотримання карантинних обмежень, які передбачені «червоним» рівнем небезпеки, та забезпечення контролю за їх виконанням громадянами і суб’єктами господарювання.
За підсумками обласної наради керівникам райдержадміністрації, головам військово-цивільних адміністрацій та місцевих рад були надані відповідні робочі доручення.