У Бахмутській райдержадміністрації проведена нарада з питань вакцинації населення територіальних громад

Дата: 09.11.2021 17:10

09.11.2021 року голова Бахмутської районної державної адміністрації Олексій Рослов провів нараду із заступниками голів територіальних громад, заступником головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Бахмутського району, начальником відділу охорони здоров’я Соледарської міської ради  щодо організації роботи з проведення імунізації населення проти COVID-19 у територіальних громадах Бахмутського району та вжиття додаткових заходів.

Під час наради була надана інформація від територіальних громад про хід проведення кампанії з імунізації населення проти COVID-19, роботу центрів масової вакцинації населення та пунктів щеплення, висвітлено проблемні питання, вирішення яких потребує допомоги з боку Бахмутської райдержадміністрації.

Окремо були розглянуті питання організації та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням щодо необхідності вакцинації  населення проти COVID-19.

Особлива увага була приділена створенню комісій та проведенню   перевірок із дотримання карантинних вимог об’єктами господарювання у кожній територіальній громаді.

За результатами наради головою райдержадміністрації  були надані робочі доручення.