У Бахмутській райдержадміністрації проведена нарада з питань вакцинації населення територіальних громад
09.11.2021 року голова Бахмутської районної державної адміністрації Олексій Рослов провів нараду із заступниками голів територіальних громад, заступником головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Бахмутського району, начальником відділу охорони здоров’я Соледарської міської ради щодо організації роботи з проведення імунізації населення проти COVID-19 у територіальних громадах Бахмутського району та вжиття додаткових заходів.
Під час наради була надана інформація від територіальних громад про хід проведення кампанії з імунізації населення проти COVID-19, роботу центрів масової вакцинації населення та пунктів щеплення, висвітлено проблемні питання, вирішення яких потребує допомоги з боку Бахмутської райдержадміністрації.
Окремо були розглянуті питання організації та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням щодо необхідності вакцинації населення проти COVID-19.
Особлива увага була приділена створенню комісій та проведенню перевірок із дотримання карантинних вимог об’єктами господарювання у кожній територіальній громаді.
За результатами наради головою райдержадміністрації були надані робочі доручення.