Голова Бахмутської райдержадміністрації прийняв участь у засіданні депутатської комісії районної ради

Дата: 09.11.2021 20:05

09.11.2021 року відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку району, підприємництва та малого бізнесу, бюджету і фінансів. У якому прийняв участь голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов.

Члени комісії розглянули питання внесення змін до районного бюджету і Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2021 рік, а також доцільності виділення коштів на окремі заходи Програми з підготовки тероборони Бахмутського району у 2021 -2025 роках.

Після ретельного обговорення всіх пропозицій, комісія узгодила деякі зміни до програмних документів та запропонувала розглянути їх під час проведення пленарного засідання.