Звернення голови Бахмутської райдержадміністрації до жителів Бахмутського району з нагоди Дня української писемності та мови

Дата: 09.11.2021 08:00

Шановні мешканці Бахмутського району! Дорогі земляки!

Щороку 9 листопада, в день вшанування Преподобного Нестора-Літописця, послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія, ми відзначаємо День української писемності та мови.

Українська мова є душею нашого народу, його генетичним кодом, адже в її глибинах народилося наше національне культурне надбання. Загальнонаціональна мова і писемність – це велика основа для єдності поколінь і всієї держави, духовна гарантія її майбутнього.

Тож давайте будемо плекати свою рідну мову, розвивати її, працювати над зростанням її престижу. Це святий обов’язок і почесна місія кожного патріота України.

Нехай рідне слово буде для нас духовним джерелом життя і оберегом.

Зичу всім щастя і добра, миру, взаємного розуміння, злагоди і достатку, нових здобутків в ім’я зміцнення та  процвітання України.

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                  Олексій РОСЛОВ