Звернення голови Бахмутської райдержадміністрації до жителів Бахмутського району з нагоди Дня української писемності та мови
Шановні мешканці Бахмутського району! Дорогі земляки!
Щороку 9 листопада, в день вшанування Преподобного Нестора-Літописця, послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія, ми відзначаємо День української писемності та мови.
Українська мова є душею нашого народу, його генетичним кодом, адже в її глибинах народилося наше національне культурне надбання. Загальнонаціональна мова і писемність – це велика основа для єдності поколінь і всієї держави, духовна гарантія її майбутнього.
Тож давайте будемо плекати свою рідну мову, розвивати її, працювати над зростанням її престижу. Це святий обов’язок і почесна місія кожного патріота України.
Нехай рідне слово буде для нас духовним джерелом життя і оберегом.
Зичу всім щастя і добра, миру, взаємного розуміння, злагоди і достатку, нових здобутків в ім’я зміцнення та процвітання України.
З повагою,
голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій РОСЛОВ