Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем працівника соціальної сфери України

Дата: 07.11.2021 08:00

Шановні працівники соціальної сфери Бахмутського району!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом –

Днем працівника соціальної сфери України!

У цій сфері працюють люди небайдужі, сповнені душевного тепла, адже основу соціальної роботи становлять милосердя та співчуття.

Обрана вами справа нелегка, вимагає самопожертви, але шляхетна і дуже потрібна людям. Вашу турботу відчувають широкі верстви населення. Ви першими приходите на допомогу тим, хто потребує соціальної підтримки і захисту. Завдяки вашій щоденній сумлінній праці, небайдужості до чужої біди, чуйності та відповідальності чимало людей почувають себе впевненіше. Ви допомагаєте їм знайти вихід із складних життєвих ситуацій, не втратити віри в добро,  справедливість і кращий завтрашній день.

Прийміть слова щирої вдячності за ваше самовіддане служіння людям. Усім працівникам соціальної сфери нашого району бажаю міцного здоров’я, невичерпної енергії та оптимізму. Зичу вам жити завжди у мирі, добрі й радості, родинного щастя та благополуччя.

Успіхів вам у праці, вагомих професійних досягнень, сил і наснаги на добрі справи.

З повагою та вдячністю,

голова Бахмутської райдержадміністрації                        Олексій РОСЛОВ