Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем працівника соціальної сфери України
Шановні працівники соціальної сфери Бахмутського району!
Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом –
Днем працівника соціальної сфери України!
У цій сфері працюють люди небайдужі, сповнені душевного тепла, адже основу соціальної роботи становлять милосердя та співчуття.
Обрана вами справа нелегка, вимагає самопожертви, але шляхетна і дуже потрібна людям. Вашу турботу відчувають широкі верстви населення. Ви першими приходите на допомогу тим, хто потребує соціальної підтримки і захисту. Завдяки вашій щоденній сумлінній праці, небайдужості до чужої біди, чуйності та відповідальності чимало людей почувають себе впевненіше. Ви допомагаєте їм знайти вихід із складних життєвих ситуацій, не втратити віри в добро, справедливість і кращий завтрашній день.
Прийміть слова щирої вдячності за ваше самовіддане служіння людям. Усім працівникам соціальної сфери нашого району бажаю міцного здоров’я, невичерпної енергії та оптимізму. Зичу вам жити завжди у мирі, добрі й радості, родинного щастя та благополуччя.
Успіхів вам у праці, вагомих професійних досягнень, сил і наснаги на добрі справи.
З повагою та вдячністю,
голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій РОСЛОВ