Вітаємо працівників управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації з Днем працівника соціальної сфери України!

Дата: 05.11.2021 13:30

5 листопада, напередодні Дня працівника соціальної сфери України, голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов і заступник голови районної ради Людмила Газіна привітали колектив управління соціального захисту населення райдержадміністрації з їх професійним святом.

Працівники управління задіяні у виконанні надзвичайно важливих державних, регіональних  програм соціальної підтримки населення, які стосуються пенсійного забезпечення, призначення житлової субсидії, пільг, різних видів державної соціальної допомоги.

Олексій Рослов висловив вдячність за самовіддану працю і професіоналізм фахівцям управління, які опікуються питаннями соціального захисту пенсіонерів, сімей з дітьми, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб, громадян пільгових категорій.

З нагоди Дня працівника соціальної сфери України керівництво району вручило подарунок колективу і Грамоти, подяки райдержадміністрації та районної ради кращим працівникам управління за їх плідну працю, сумлінне виконання посадових обов’язків і вагомий внесок у реалізацію державної соціальної політики.