До уваги одержувачів житлових субсидій та пільг!

Дата: 03.11.2021 15:01

Одержувачі субсидії та пільговики, які мають залишок житлової субсидії або пільги станом на 01.11.2021, та не мають рахунку в АТ "Ощадбанк", мають право звернутися до відділення АТ "Ощадбанк" для отримання залишків коштів. Якщо одержувач субсидії або пільги не має рахунку в банку, для отримання залишку коштів необхідно відкрити рахунок у будь-якому відділенні АТ "Ощадбанк" у термін до 19 грудня 2021 року.

Для уникнення масового скупчення громадян в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 рекомендуємо користуватися електронною чергою відвідування відділення банку. Цією послугою можна скористатися на офіційному вебсайті АТ "Ощадбанк".

Після 20 грудня 2021 року залишок житлової субсидії/пільги буде повернено на рахунок Мінсоцполітики відповідно до нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України, якими регламентується виплата житлових субсидій/пільг.