Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем автомобіліста і дорожника
Шановні працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства Бахмутського району! Ветерани галузі!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята –
Дня автомобіліста і дорожника!
Ваша робота має винятково важливе значення для забезпечення належного функціонування всіх галузей господарства. На вас покладаються завдання високоякісних перевезень і розширення автомобільних мереж, що робить вагомий внесок у розвиток вітчизняної економіки та зміцнення нашої держави.
Саме від стану доріг, злагодженої роботи перевізників залежить якість і своєчасність забезпечення потреб підприємств різних галузей економіки, соціальної сфери і населення.
Бажаю всім працівникам автомобільного транспорту і дорожнього господарства району міцного здоров'я, миру, родинного щастя, добра і затишку в оселях. Нехай ваші задуми і мрії втілюються в життя!
З повагою,
голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій РОСЛОВ