Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем автомобіліста і дорожника

Дата: 31.10.2021 07:00

Шановні працівники автомобільного транспорту і  дорожнього господарства Бахмутського району! Ветерани галузі!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята –

Дня автомобіліста і дорожника!

Ваша робота має винятково важливе  значення для забезпечення належного функціонування всіх галузей господарства. На вас покладаються завдання високоякісних перевезень і розширення автомобільних мереж, що робить вагомий внесок у розвиток вітчизняної економіки та зміцнення нашої держави.

Саме від стану доріг, злагодженої роботи перевізників залежить якість і своєчасність забезпечення потреб підприємств різних галузей економіки, соціальної сфери і  населення.

Бажаю всім працівникам автомобільного транспорту і дорожнього господарства району міцного здоров'я, миру, родинного щастя, добра і затишку в оселях. Нехай ваші задуми і мрії втілюються в життя!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                     Олексій РОСЛОВ