A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Відбулося засідання колегії Донецької облдержадміністрації

Дата: 28.10.2021 15:40
Кількість переглядів: 449

Фото без опису

28 жовтня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов узяв участь у засіданні колегії облдержадміністрації. На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Про забезпечення надання послуг у сфері соціального захисту населення на території Донецької області.

2. Про внесення змін до Регіональної програми з відшкодування частини відсотків за кредитами, залученими на заходи з енергозбереження та енергоефективності для населення Донецької області на 2016-2021 роки.

За першим питанням порядку денного доповіла директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Токарева.

В умовах децентралізації влади суттєво змінився механізм обслуговування громадян і надання їм якісних соціальних послуг. У зв’язку з ліквідацією районів певні зміни відбулися в мережі надавачів соціальних послуг. Сьогодні в області соціальні послуги громадянам похилого віку та особам з інвалідністю надають 22 територіальні центри соціального обслуговування, 19 центрів надання соціальних послуг, соціальні працівники в 3 територіальних громадах. Упродовж 2021 року зазначеними установами надано послуги близько 27, 0 тис. осіб. На території області функціонують 10 інтернатних закладів, у яких мешкають понад 2,6 тис. громадян, у тому числі 255 дітей з інвалідністю.

В органах соціального захисту населення області зареєстровано 18 327 учасників АТО/ООС, у тому числі 17 380 учасників бойових дій, 329 осіб з інвалідністю внаслідок війни, 618 учасників війни та 229 членів сімей загиблих учасників АТО/ООС. З метою посилення соціального захисту захисників України в області діє відповідна регіональна програма.

За рахунок коштів обласного бюджету учасникам АТО та родинам загиблих надано фінансову підтримку на суму понад 6 млн. гривень. Із місцевих бюджетів надано матеріальну допомогу на суму понад 5 млн. гривень. 

З початку 2021 року 215 учасників АТО/ООС направлені на проходження професійної адаптації, зокрема навчання в автошколах області. До кінця року понад 30 ветеранів війни із числа учасників АТО/ООС планують пройти навчання в автошколах області.

Одним із соціально значущих напрямів діяльності регіональної та місцевої влади є забезпечення дітей послугами оздоровлення та відпочинку. На початок року в області мешкало понад 160,0 тис. дітей шкільного віку, з яких 78,1 тис. дітей потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Упродовж оздоровчої кампанії 2021 року оздоровленням і відпочинком було охоплено майже 18, 0 тис. дітей, в тому числі понад 14,0 тис. дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

На сьогодні в соціальній сфері області триває реформування системи надання соціальних послуг, головною метою якого є адресність, доступність, прозорість, своєчасність соціальної підтримки, підвищення якості та рівня життя громадян.

Директор департаменту розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації Артем Литвинов проінформував про внесення змін до Регіональної програми з відшкодування частини відсотків за кредитами, залученими на заходи з енергозбереження та енергоефективності для населення Донецької області на 2016-2021 роки.

За результатами розгляду і обговорення питань порядку денного структурним підрозділам облдержадміністрації доручено підготувати відповідні проекти розпоряджень голови облдержадміністрації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора