Колектив Бахмутської райдержадміністрації вшанував пам’ять воїнів-визволителів України, полеглих у боротьбі з нацизмом

Дата: 28.10.2021 11:14

28 жовтня з нагоди 77-ї річниці вигнання нацистів з України  колектив Бахмутської РДА на чолі з головою райдержадміністрації Олексієм Рословим вшанував пам’ять воїнів-визволителів, які у запеклій боротьбі з нацизмом ціною власного життя захистили  рідну землю та свій народ.

Меморіальний захід відбувся біля братської могили загиблих воїнів, партизан і пам’ятника воїнам-односельчанам в селі Парасковіївка Соледарської МТГ Бахмутського району. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів часів Другої світової війни і поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Вічна слава і пам’ять героям, чиї мужність і нескореність духу залишаться назавжди взірцем істинного патріотизму для нинішніх і прийдешніх поколінь.