Звернення голови Бахмутської райдержадміністрації з нагоди 77-ої річниці вигнання нацистів з України
Шановні ветерани! Дорогі земляки!
Вітаю вас із Днем вигнання нацистів з України!
У цей урочистий день ми висловлюємо глибоку повагу і безмежну вдячність воїнам-визволителям, які ціною свого життя здолали потужний натиск ворога, захистили Батьківщину і відстояли право майбутніх поколінь жити вільно на рідній землі. Схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у боротьбі з нацистськими загарбниками.
Дорогі ветерани! Низький уклін вам за героїзм і самопожертву в роки Другої світової війни, суворі післявоєнні часи, коли ви з руїн і попелу відроджували країну. Ваші мужність, відвага і нескореність духу є взірцем істинного патріотизму для нинішніх і прийдешніх поколінь.
Усім ветеранам, жителям Бахмутського району я зичу міцного здоров’я, любові, злагоди і благополуччя в кожній родині. Нехай мир і добро завжди панують на благословенній українській землі.
З повагою,
голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій РОСЛОВ