Відбулося засідання обласної комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності

Дата: 27.10.2021 15:10

27 жовтня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Сергій Кальян узяв участь у засіданні комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території відповідних територіальних громад Донецької області, що проходило в онлайн-режимі під головуванням першого заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Мороза.

На засіданні розглянуті питання щодо стану виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 30.07.2021 № 767/5-21 «Про виконання доручення Прем’єр-міністра України від 19.07.2021 № 19111/66/1-21».