Відбулося чергове засідання колегії Бахмутської райдержадміністрації
27 жовтня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов у онлайн-режимі провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. На порядок денний були винесені наступні питання:
1. Про виконання районного бюджету Бахмутського району за 9 місяців 2021 року.
2. Про соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
3. Про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах Бахмутської райдержадміністрації за підсумками роботи за 9 місяців 2021 року.
За першим питанням заслухали начальника фінансового управління Любов Бондаренко.
У звітному періоді до районного бюджету Бахмутського району з урахуванням трансфертів надійшло 991,049 тис. грн. обов'язкових платежів, що становить 94,5% до затверджених річних планових призначень, у тому числі:
- трансферти – 48,60 тис. грн.;
- плата за надання адміністративних послуг – 231,313 тис. грн.,
- інші надходження – 706,891 тис. грн., з них (адміністративні штрафи та збори, орендна плата за водні об’єкти, відсотки банку за розміщення депозиту)
Власні доходи загального фонду бюджету району склали 938,203 тис. грн., що становить 93,8% до планових річних призначень.
Видаткова частина районного бюджету у звітному періоді виконана в сумі 6 935,623 тис. грн., що становить 72,5% до річних призначень, в тому числі видатки:
загального фонду виконані в сумі 6 863,636 тис. грн. (72,9% річних призначень);
спеціального фонду в сумі 71,987 тис. грн. (46% річних призначень).
За даними звіту про заборгованість бюджетних установ, що утримуються за рахунок місцевих бюджетів, кредиторська заборгованість за загальним фондом відсутня.
В.о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Наталя Струсь проінформувала членів колегії про стан роботи щодо соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Станом на 01.10.2021 на первинному обліку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, у служби у справах дітей райдержадміністрації перебувають 57 дітей Світлодарської міської територіальної громади. З них 51 дитина охоплена сімейними формами виховання, 4 дитини виховуються в державних закладах на повному державному утриманні.
На територіальному обліку перебувають 42 дитини, які виховуються в 31 сім`ї опікунів/піклувальників. З метою вдосконалення роботи щодо соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, розвитку сімейних форм виховання виконавчому комітету Часовоярської міської ради, Званівської сільської ради та Світлодарській міській ВЦА рекомендовано забезпечити діяльність служб у справах дітей для здійснення визначених законом повноважень щодо соціального захисту прав дітей.
Керівник апарату райдержадміністрації Надія Тутова проінформувала про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах Бахмутської райдержадміністрації за підсумками роботи за 9 місяців поточного року.
У звітному періоді з урахуванням попередніх років на контролі перебувало всього 1263 документів вищого рівня, з них:
- 63 розпорядження голови Донецької облдержадміністрації;
- 1200 інших документів вищого рівня.
За 9 місяців 2021 року до райдержадміністрації надійшло 77 розпоряджень голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації, з них взято на контроль 21 розпорядження.
У Бахмутській райдержадміністрації складаються щотижневі та щомісячні плани-графіки з виконання контрольних документів, згідно з якими проводиться аналіз виконавської дисципліни.
Також на контролі у райдержадміністрації перебуває більше 40 регіональних програм і довгострокових заходів. На сьогодні найбільша кількість програм діє у сфері охорони здоров'я, сім'ї та молоді, освіти та науки, хід виконання яких розглядається на координаційних радах, робочих нарадах, засіданнях колегії райдержадміністрації.
За підсумками роботи за 9 місяців 2021 року виконавська дисципліна склала 99%.
Процес удосконалення контролю щодо поліпшення стану виконавської дисципліни в райдержадміністрації та її структурних підрозділах перебуває на постійному контролі керівництва райдержадміністрації.
За результатами розгляду питань порядку денного Олексій Рослов доручив структурним підрозділам підготувати відповідні проекти рішень.