A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Відбулося чергове засідання колегії Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 27.10.2021 13:25
Кількість переглядів: 480

Фото без опису

27 жовтня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов у онлайн-режимі провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Про виконання районного бюджету Бахмутського району за 9 місяців 2021 року.

2. Про соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

3. Про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах Бахмутської райдержадміністрації за підсумками роботи за 9 місяців 2021 року.

За першим питанням заслухали начальника фінансового управління Любов Бондаренко.

У звітному періоді до районного бюджету Бахмутського району з урахуванням трансфертів надійшло 991,049 тис. грн. обов'язкових платежів, що становить 94,5% до затверджених річних планових призначень, у тому числі:

  • трансферти – 48,60 тис. грн.;
  • плата за надання адміністративних послуг – 231,313 тис. грн.,
  • інші надходження – 706,891 тис. грн., з них (адміністративні штрафи та збори, орендна плата за водні об’єкти, відсотки банку за розміщення депозиту)

Власні доходи загального фонду бюджету району склали 938,203 тис. грн., що становить 93,8% до планових річних призначень.

Видаткова частина районного бюджету у звітному періоді виконана в сумі 6 935,623 тис. грн., що становить 72,5% до річних призначень, в тому числі видатки:

загального фонду виконані в сумі 6 863,636 тис. грн. (72,9% річних призначень);

спеціального фонду в сумі 71,987 тис. грн. (46% річних призначень).

За даними звіту про заборгованість бюджетних установ, що утримуються за рахунок місцевих бюджетів, кредиторська заборгованість за  загальним фондом відсутня.

В.о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Наталя Струсь проінформувала членів колегії про стан роботи щодо соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Станом на 01.10.2021 на первинному обліку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, у служби у справах дітей райдержадміністрації перебувають 57 дітей Світлодарської міської територіальної громади. З  них 51 дитина охоплена сімейними формами виховання, 4 дитини виховуються в державних закладах на повному державному утриманні.

На територіальному обліку перебувають 42 дитини, які виховуються в 31 сім`ї опікунів/піклувальників. З метою вдосконалення роботи щодо соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, розвитку сімейних форм виховання  виконавчому комітету Часовоярської міської ради, Званівської сільської ради та Світлодарській міській ВЦА рекомендовано забезпечити діяльність служб у справах дітей для здійснення визначених законом повноважень щодо соціального захисту прав дітей.

Керівник апарату райдержадміністрації Надія Тутова проінформувала про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах Бахмутської райдержадміністрації за підсумками роботи за 9 місяців поточного року.

У звітному періоді з урахуванням попередніх років на контролі перебувало всього 1263 документів вищого рівня, з них:

  • 63 розпорядження голови Донецької облдержадміністрації;
  • 1200 інших документів вищого рівня.

За 9 місяців 2021 року до райдержадміністрації надійшло 77 розпоряджень голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації, з них взято на контроль 21 розпорядження.

У Бахмутській райдержадміністрації складаються щотижневі та щомісячні плани-графіки з виконання контрольних документів, згідно з якими проводиться аналіз виконавської дисципліни.

Також на контролі у райдержадміністрації перебуває більше 40 регіональних програм і довгострокових заходів. На сьогодні найбільша кількість програм діє у сфері  охорони здоров'я, сім'ї та молоді, освіти та науки, хід виконання яких розглядається на координаційних радах, робочих нарадах, засіданнях колегії райдержадміністрації.

За підсумками роботи за 9 місяців 2021 року виконавська дисципліна склала 99%.

Процес удосконалення контролю щодо поліпшення стану виконавської дисципліни в райдержадміністрації та її структурних підрозділах перебуває на постійному контролі керівництва райдержадміністрації.

За результатами розгляду питань порядку денного Олексій Рослов доручив структурним підрозділам підготувати відповідні проекти рішень.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора