Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Донецькій облдержадміністрації

Дата: 26.10.2021 16:29

26 жовтня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Сергій Кальян узяв участь у засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Донецькій облдержадміністрації, що проходила в онлайн-режимі під головуванням заступника голови облдержадміністрації Вадима Філашкіна.

На засіданні розглянуті питання щодо епізоотичної ситуації в області у зв’язку зі сказом тварин і затверджена Програма пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу на території Донецької області.

Також на засіданні обговорювалися епізоотична ситуація з високопатогенного грипу птиці, африканської чуми свиней, сибірської виразки, що склалася в Україні та Донецькій області, й питання організації заходів з діагностики, профілактики та підтримання контрольованого рівня безпеки в області.