До відома жителів та гостей Бахмутського району!

Дата: 22.10.2021 10:43

У Бахмутському районі працюють 5 центрів масової вакцинації населення, які  офіційно здійснюють вакцинацію громадян віком від 18 років проти COVID-19.  Вакцинація надає змогу кожному українцю, незважаючи на належність до групи професійного або медичного ризику, захистити себе від цієї хвороби. На сьогодні у Бахмутському районі функціонують наступні центри масової вакцинації населення проти COVID-19

Центри вакцинації

Адреси

Місто Бахмут

КЗК "Бахмутський міський центр культури та дозвілля імені Євгена Мартинова"

площа Свободи, 1

095-292-42-11

*щоденно 09:00-14:00

Місто Торецьк

Центральний ринок

площа Базарна, 1

066- 862-19-80

*щоденно з 09:00 до 18:00

Місто Сіверськ

КНП "Сіверська багатопрофільна лікарня планового лікування Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області"

вул. Північна, буд. 2

095-479-00-76

*з понеділка по суботу

з 10.00 до 18.00

Місто Соледар

КЗ"Соледарський міський  центр культури та народної творчості" (колишній ПК "Соляник")

вул. Паркова, буд.3-а

*з понеділка по п’ятницю

з 9.00 до 14.00

Місто Часів Яр

КЗ "Будинок культури Часовоярської міської територіальної  громади"

вул. Центральна, буд.3

095-479-00-76

*з понеділка по суботу

з 10.00 до 19.00

*ЦЕНТРИ МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ ЗАВЕРШУЮТЬ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗА 30 ХВ. ДО зазначеного  ЧАСУ ЗАВЕШЕННЯ РОБОТИ у ЗВ'ЯЗКУ З НЕОБХІДНІСТЮ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА СТАНОМ ВАКЦИНОВАНИХ ПРОТЯГОМ 30 ХВИЛИН!

Вакцинація здійснюється вакцинами: Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca, що є в наявності у достатній кількості.  Вакцинуватися в Центрах може доросле населення міста за записом через реєстратури територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги або у свого сімейного лікаря, або за самозверненням БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАПИСУ.

При зверненні до Центру вакцинації потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. Запрошуємо населення Бахмутського району прийти до вищезазначених Центрів і захистити себе та своїх рідних від гострої коронавірусної хвороби COVID-19 шляхом здійснення вакцинації.