Відбулося друге засідання комісії з визначення проектів-переможців Конкурсу місцевих ініціатив розвитку територіальних громад Бахмутського району

Дата: 19.10.2021 16:13

19 жовтня відбулося друге засідання комісії з визначення проектів-переможців Конкурсу місцевих ініціатив розвитку територіальних громад Бахмутського району Донецької області.

Члени комісії на чолі з головою Бахмутської райдержадміністрації Олексієм Рословим і головою районної ради Світланою Кіщенко розглянули 13 проектних заявок:  по Торецькій ТГ, Часовоярській ТГ та Званівській ТГ ( с. Званівка, с. Переїзне). Проекти розглядалися за категоріями напрямків:  «Здоровий спосіб життя, фізкультура та спорт», «Вдосконалення надання послуг (освіта, медицина, культура)», «Енергозбереження та енергоефективність», «Благоустрій населених пунктів», «Екологія та поводження з відходами», «Соціальний захист, інклюзивні проекти», «Інновації позашкільного виховання».

Переможці будуть визначені Після заслуховування всіх проектних заявок комісією будуть визначені переможці Конкурсу місцевих ініціатив розвитку територіальних громад Бахмутського району