Колектив Бахмутської райдержадміністрації вшанував пам’ять загиблих захисників України
14 жовтня, у День захисників і захисниць України, ми віддаємо данину пошани і вдячності синам і донькам українського народу, які зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора.
Сьогодні колектив Бахмутської РДА на чолі з головою райдержадміністрації Олексієм Рословим вшанував пам’ять українських воїнів, які поклали своє життя заради майбутнього України.
Біля меморіалу «Обеліск Слави» у Бахмуті держслужбовці хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів, загиблих в роки Другої світової війни, поклали квіти до Вічного Вогню.
Меморіальний захід відбувся біля пам’ятного знаку бійцям батальйону ім. генерала Кульчицького С.П., що розташований поблизу траси Бахмут - Слов’янськ. Учасники меморіальної акції хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських воїнів – учасників АТО та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку.
Честь і слава воїнам усіх часів, які ціною власного життя захищали свій народ, українську державність і нині відстоюють нашу свободу, незалежність і територіальну цілісність України.