Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва, зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2021 07:33

Шановні ветерани,  військовослужбовці Збройних Сил України!

Дорогі земляки!

Сердечно вітаю вас з Днем захисників і захисниць  України,

Днем Українського козацтва,

зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці урочисті дати символізують багатовіковий зв’язок поколінь, славні військові традиції, уособлюють мужність, героїзм, незламність духу захисників і визволителів рідної землі на всіх етапах багатовікової історії українського народу.

Ми віддаємо данину пошани тим, хто інтереси України, її державності поклав вище за власне життя. Доземний уклін захисникам землі української, відважним воїнам усіх часів: від сивої давнини до суворих випробувань сьогодення.

І нині українські військовослужбовці, виявляючи стійкість і відповідальність, надійно захищають кордони нашої країни, її національні інтереси, забезпечують безпеку і  спокій співвітчизників.

Висловлюю безмежну вдячність нашим ветеранам і воїнам-захисникам, які, ризикуючи власним життям, гідно виконують свій громадянський і військовий обов’язок. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, любові, достатку і затишку в оселях.

Нехай під небом України завжди панують мир і злагода!

З повагою та вдячністю,

голова Бахмутської  райдержадміністрації                            Олексій РОСЛОВ