Рішенням районної комісії внутрішньо переміщеним особам призначені соціальні виплати

Дата: 13.10.2021 09:00

13 жовтня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов в онлайн-режимі провів щотижневе засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Згідно з порядком денним члени комісії розглянули питання про призначення (відновлення) щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, і про призначення різних видів державної допомоги.

На засіданні було розглянуто 37 заяв, які надійшли останнім часом від внутрішньо переміщених осіб. За результатами розгляду документів за всіма заявами прийняті позитивні рішення з дотриманням норм діючого законодавства.