На нараді розглянули питання щодо взаємодії управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації з органами місцевого самоврядування

Дата: 08.10.2021 14:31

08 жовтня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Сергій Кальян провів нараду за участю Управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації та заступників міських голів, відповідальних осіб уповноважених з питань соціального захисту населення.

На нараді спеціалістами управління соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації були надані рекомендації щодо використання нормативно-правових актів для покращення роботи під час надання мешканцям Бахмутського району послуг соціального характеру.

Начальник управління Наталя Антипенко акцентувала увагу представників територіальних громад на необхідності проведення моніторингу у сфері надання соціальних послуг одиноким особам, громадянам похилого віку, які потребують паліативної та хоспісної допомоги.

За підсумками проведення наради надані протокольні доручення.