Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана

Дата: 01.10.2021 09:00

Дорогі наші ветерани, представники старших поколінь!

Вітаю вас з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Вам довелося багато пережити: ви боронили рідну землю від ворогів під час Другої світової війни, відновлювали зруйновані міста і села у післявоєнні роки. Великий подвиг захисників і визволителів своєї землі назавжди збережеться в пам'яті українського народу. Вічна слава і глибока пошана ветеранам-фронтовикам, трудівникам тилу, тим,  хто вистояв і переміг у війні, віддав своє життя в ім'я мирного майбутнього прийдешніх поколінь.

Тож прийміть слова найщирішої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого сьогодення. Бажаю вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного мирного неба, сил і бадьорого настрою.  Нехай вас завжди зігріває душевне тепло, увага і турбота ваших рідних і близьких. Довгих і щасливих вам років життя!

З повагою та вдячністю,

голова Бахмутської райдержадміністрації                     Олексій РОСЛОВ