На засіданні колегії Бахмутської райдержадміністрації схвалили проект Програми забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Бахмутського району на 2021-2025 роки

Дата: 30.09.2021 12:01

30 вересня в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Сергій Кальян за участю голови районної ради Світлани Кіщенко у онлайн-режимі провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. На порядок денний були винесені наступні питання:

про проект Програми забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Бахмутського району на 2021-2025 роки;

про підготовку об'єктів житлово-комунального господарства та бюджетної сфери району до опалювального періоду 2021-2022 років;

про хід виконання в 2021 році заходів щодо забезпечення зайнятості населення Бахмутського району.

За першим питанням порядку денного начальник відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Юрія Мухіна ознайомив членів колегії з проектом Програми забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Бахмутського району на 2021-2025 роки, метою якої є якісне забезпечення заходів організації, підготовки та ведення територіальної оборони Бахмутського район.

Начальник відділу з питань інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології райдержадміністрації Ольга Недорізова проінформувала про проведену роботу з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та бюджетної сфери району до опалювального періоду 2021-2022 років. За результатами розгляду питання керівникам житлово-комунальних підприємств незалежно від форм власності рекомендовано:

вжити заходів щодо погашення наявної заборгованості із заробітної плати;

завершити підготовку теплових мереж і котелень, систем опалення та водопостачання, у тому числі промивання та гідравлічне випробування трубопроводів згідно із затвердженими графіками, в строк до 01 жовтня      2021 року;

завершити роботи із підготовки багатоквартирного житлового фонду до опалювального періоду зі складанням паспортів готовності відповідно до законодавства, у тому числі планових робіт щодо перевірки димових та вентиляційних каналів, щільності інженерних вводів  до 01 жовтня 2021 року;

вжити заходів щодо своєчасного укладання договорів на отримання лімітів природного газу на опалювальний період 2021-2022 років;

згідно з діючим законодавством забезпечити встановлення приладів комерційного обліку тепла та води у багатоквартирних будинках.

Виконавчим органам територіальних громад району рекомендовано:

взяти під особистий контроль завершення підготовки об'єктів житлово-комунального господарства населених пунктів до опалювального періоду;

забезпечити виконання ремонтних та підготовчих робіт на об’єктах житлово-комунального господарства та соціальної сфери з дотриманням затверджених графіків робіт та своєчасне підписання представниками Управління державної інспекції енергетичного нагляду України у Донецькій області актів готовності об’єктів теплового господарства та соціальної інфраструктури до опалювального періоду 2021-2022 років;

під час складання проектів місцевих бюджетів на 2022 рік передбачити кошти на оснащення багатоповерхового житлового фонду приладами обліку холодної води та теплової енергії, а також на реалізацію заходів, направлених на збереження природних і енергетичних ресурсів.

Директор Бахмутського міського центру зайнятості Ірина Лещенко проінформувала про хід виконання в І півріччі 2021 року заходів Програми зайнятості населення Бахмутського району на 2021-2022 роки.

За результатами розгляду питань порядку денного голова в.о. голови Бахмутської райдержадміністрації Сергій Кальян доручив структурним підрозділам підготувати відповідні проекти рішень.