Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Дата: 30.09.2021 09:45

Шановні бібліотекарі Бахмутського району!

Щиро вітаю вас із професійним святом –

Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і популяризатором духовної спадщини нашого народу, літературних надбань народів світу.

Діяльність бібліотечних установ нашого району багатогранна, а щоденна праця бібліотекарів кропітка і надзвичайно важлива. Для читачів ви порадники на шляху до знань,  провідники у світ непізнаного.

Щиро дякую вам, дорогі друзі, за вашу благородну просвітницьку діяльність. Впевнений, що ваш високий професіоналізм і творче ставлення до обраної справи й надалі будуть допомагати людям розвивати свій духовний і культурний потенціал.

Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві, знаходить гідний відгук у людських серцях. Бажаю вам міцного здоров’я на довгі роки, миру, добробуту і злагоди в родинах, творчого натхнення в роботі та багато вдячних читачів!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації             Олексій РОСЛОВ