Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем усиновлення

Дата: 30.09.2021 08:29

Дорогі діти й дорослі!

Вітаю вас з Днем усиновлення!

Це свято насамперед дітей та батьків, які волею долі стали однією родиною. Свято сімей, які взяли на себе відповідальність за дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Невипадково воно відзначається 30 вересня – у День християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії.

Бути батьками – велике щастя і разом з тим велика відповідальність. Усиновлення – це особливе батьківство, яке заслуговує на повагу і пошану оточуючих, підтримку з боку суспільства і держави.

Висловлюю глибоку вдячність усім небайдужим до дитячої долі. Нехай разом з новим членом вашої родини у ваших домівках назавжди поселяться добро, злагода і родинне благополуччя. Зичу всім миру, щастя, любові та багато радісних днів у житті.

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                          Олексій РОСЛОВ