Відбулася зустріч керівництва Бахмутського району з освітянами територіальних громад

Дата: 29.09.2021 15:02

29 вересня відбулася зустріч керівництва Бахмутської райдержадміністрації та районної ради з представниками освітянської спільноти територіальних громад.

Від імені голови Бахмутської райдержадміністрації Олексія Рослова керівник апарату райдержадміністрації Надія Тутова привітала освітян району з їх професійним святом, що наближується, та вручила Подяки райдержадміністрації. З нагоди Дня працівників освіти вона побажала їм  творчих злетів і нових вагомих здобутків на педагогічній ниві, щоб праця дарувала  задоволення та радість, а учні в майбутньому стали їх гордістю.

Під час зустрічі також обговорювались актуальні питання освітньої сфери району, плани на майбутнє.