На апаратній нараді розглянули питання поточної роботи структурних підрозділів Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 27.09.2021 11:25

27 вересня в. о. голови Бахмутської райдержадміністрації Сергій Кальян за участю заступника голови районної ради Людмили Газіної провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів. Були розглянуті питання, що стосуються основних напрямків роботи управлінь і відділів райдержадміністрації: виконання районного бюджету, соціальний захист населення, захист прав й інтересів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, питання сфери охорони здоров’я,  взаємодія з територіальними громадами, ознайомлення з новим у законодавстві тощо.

У населених пунктах району на лінії зіткнення тривають аварійно-відновлювальні роботи, що проводяться силами ДСНС. На теперішній час у с-щі Новолуганське  відновлено 5 житлових будинків приватного сектору; сьогодні розпочато ремонт ще одного будинку. У м. Торецьк упродовж вересня відновлено один багатоквартирний житловий будинок, триває ремонт двоповерхового жилого будинку.

За підсумками проведення апаратної наради надані протокольні доручення.