В Бахмутському міському центрі зайнятості відбувався інформаційний семінар

Дата: 22.09.2021 15:03

20 вересня в Бахмутському міському центрі зайнятості відбувався  інформаційний семінар для безробітних з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Спікером заходу виступив представник Бахмутського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки головний сержант Андрій Крисан.

Слухачі отримали детальну інформацію про умови військової служби за контрактом. Також учасники ознайомились з  переліком документів, які  необхідно надати тим, хто виявив бажання проходити військову службу за контрактом. Шукачі роботи дізнались про перелік основних загальних спеціальностей, грошове та речове забезпечення, пільги для військовослужбовців.

Присутні отримали вичерпні відповідні на свої численні запитання, інформаційні матеріали та контактні телефони, за якими можна проконсультуватися в індивідуальному порядку.