Відбулася нарада з питань взаємодії Головного управління ПФУ в Донецькій області, державних структур і органів місцевого самоврядування щодо виконання місцевих бюджетів і бюджету Пенсійного фонду

Дата: 22.09.2021 14:21

22 вересня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов узяв участь у онлайн-нараді з питань взаємодії Головного управління ПФУ в Донецькій області, державних структур і органів місцевого самоврядування щодо виконання місцевих бюджетів і бюджету Пенсійного фонду.

На нараді були розглянуті результати спільної роботи Головного управління ПФУ в Донецькій області, Головного  управління ДПС в Донецькій області, Східного  міжрегіонального  управління державної служби України з питань праці, райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування щодо погашення заборгованості із заробітної плати, скорочення податкового боргу перед місцевими бюджетами і заборгованості із сплати єдиного соціального внеску, легалізації заробітної плати (доходів).

Також учасники наради були проінформовані про результати реалізації повноважень Держпраці щодо зменшення рівня незадекларованої праці та заборгованості із заробітної плати.

За результатами обговорення питань порядку денного прийняті рішення, спрямовані на активізацію взаємодії Головного управління ПФУ в Донецькій області, державних структур і органів місцевого самоврядування з метою виконання місцевих бюджетів і бюджету Пенсійного фонду.