Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем партизанської слави

Дата: 22.09.2021 09:00

Шановні ветерани, учасники партизанського і підпільного руху!

Дорогі земляки!

Вітаю вас з Днем партизанської слави!

Сьогодні ми вшановуємо тих,  хто в роки Другої світової війни боровся з ворогом в тилу, допомагаючи бійцям на фронті та наближаючи довгоочікувану  Перемогу над нацизмом. Масова участь українського народу у війні з фашистськими загарбниками та сила опору в Україні стали одними з важливих факторів перемоги над окупантами.

Сьогодні, як ніколи, відзначення Дня партизанської слави є державним визнанням неоціненного внеску народних борців у визвольну боротьбу проти загарбницьких військ.

Ми висловлюємо безмежну вдячність всім оборонцям рідної землі та вшановуємо світлу пам'ять полеглих у жорстоких боях  Другої світової війни.

Низький уклiн вaм, доpогi ветеpaни! Міцного здоpов’я, злaгоди тa добpобуту вам, вaшим pодинaм і мирного неба над головою.

З повагою та вдячністю,

голова Бахмутської райдержадміністрації                   Олексій РОСЛОВ