Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем партизанської слави
Шановні ветерани, учасники партизанського і підпільного руху!
Дорогі земляки!
Вітаю вас з Днем партизанської слави!
Сьогодні ми вшановуємо тих, хто в роки Другої світової війни боровся з ворогом в тилу, допомагаючи бійцям на фронті та наближаючи довгоочікувану Перемогу над нацизмом. Масова участь українського народу у війні з фашистськими загарбниками та сила опору в Україні стали одними з важливих факторів перемоги над окупантами.
Сьогодні, як ніколи, відзначення Дня партизанської слави є державним визнанням неоціненного внеску народних борців у визвольну боротьбу проти загарбницьких військ.
Ми висловлюємо безмежну вдячність всім оборонцям рідної землі та вшановуємо світлу пам'ять полеглих у жорстоких боях Другої світової війни.
Низький уклiн вaм, доpогi ветеpaни! Міцного здоpов’я, злaгоди тa добpобуту вам, вaшим pодинaм і мирного неба над головою.
З повагою та вдячністю,
голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій РОСЛОВ