Колектив Бахмутської районної державної адміністрації вітає керівника апарату райдержадміністрації Надію ТУТОВУ з Днем народження

Дата: 17.09.2021 10:45

Шановна Надіє Олексіївно!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Ви досвідчений і енергійний керівник, який оперативно і успішно вирішує найскладніші завдання.

Ми вдячні Вам за професійне керівництво, якісний підхід до роботи і чуйність, яку Ви виявляєте до своїх підлеглих.

Від щирого серця бажаємо Вам нових досягнень у роботі, щоб справи ніколи не стояли на місці й успіх завжди супроводжував Вас.

Зичимо Вам  міцного здоров’я та невичерпної енергії на довгі роки, щастя, радості, добра і всіляких земних благ.

Нехай Вас завжди оточують рідні, близькі люди, надійні друзі, щоб серце Ваше було зігріте  променями їх любові, поваги і турботи.

Хай у Вашому житті буде  багато яскравих свят і гарних вражень, щасливих посмішок, добрих надій та великих перспектив!

З повагою та вдячністю,

колектив Бахмутської райдержадміністрації