Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем фізичної культури і спорту

Дата: 10.09.2021 15:25

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту Бахмутського району!

Ветерани і шанувальники спорту!

Вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту!

За всіх часів здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я та сили, він загартовує характер і волю.

Фізкультура і спорт дарують відчуття повноти життя, залишаються надійним джерелом  гарного настрою та оптимізму.

Тож бажаю вам міцного здоров’я та невичерпної енергії на довгі роки, наполегливості у підкоренні спортивних висот, наснаги і нових перемог!

Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя суспільно важливій справі, яка символізує силу, велич людського духу і мужність, сприяє популяризації та розвитку фізичної культури і спорту.

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                                    Олексій РОСЛОВ