У Бахмутській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 09.09.2021 13:55

9 вересня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов провів засідання Бахмутської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Члени комісії розглянули питання, що стосуються запровадження на території громад району карантинного режиму по амброзії полинолистій, повитиці польовій та повитиці одностовпчиковій.

За підсумками роботи комісії відповідальним особам доручено підготувати проекти розпоряджень щодо запровадження карантинного режиму по амброзії полинолистій та повитиці одностовпчиковій на території Званівської сільської територіальної громади.