У Бахмутському районі силами ДСНС продовжується відновлення пошкоджених житлових будинків

Дата: 08.09.2021 14:54

У населених пунктах Бахмутського району, що розташовані на лінії зіткнення, з першого вересня силами ДСНС продовжується відновлення пошкоджених житлових будинків.

8 вересня з робочим візитом до Бахмутського району прибув заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін. Разом із головою Бахмутської райдержадміністрації Олексієм Рословим, т.в.о. заступника керівника Світлодарської міської ВЦА Тетяною Єрохіною відвідали селище Новолуганське Світлодарської міської ВЦА, де оглянули обсяг виконаних  аварійно-відновлювальних робіт, обговорили питання забезпечення будівельними матеріалами.

З початку вересня співробітниками ДСНС у селищі вже відремонтовано один приватний житловий будинок, на цьому тижні буде завершено ремонт ще одного будинку.

У 2021 році в селищі Новолуганське в рамках відновлення житла, що було пошкоджене внаслідок російської збройної агресії, заплановано відремонтувати силами ДСНС всього 23 житлові будинки.