A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

На апаратній нараді розглянули питання поточної роботи структурних підрозділів Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 06.09.2021 13:20
Кількість переглядів: 455

Фото без опису

6 вересня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов за участю голови районної ради Світлани Кіщенко провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів. Були розглянуті питання, що стосуються поточної роботи управлінь і відділів райдержадміністрації: виконання районного бюджету, питання сфери охорони здоров’я,  підготовка до опалювального сезону 2021-2022 років, захист прав й інтересів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, взаємодія з територіальними громадами, надання їм методичної та практичної допомоги тощо.

Силами ДСНС проводяться аварійно-відновлювальні роботи в населених пунктах на лінії зіткнення. На теперішній час у с-щі Новолуганське завершено ремонт житлового будинку і розпочато роботи з відновлення ще одного. У м. Торецьк продовжується ремонт багатоповерхівки.

Олексій Рослов тримає на постійному контролі стан справ щодо вакцинації населення Бахмутського району. Начальники управлінь і відділів також проінформували про вакцинацію працівників очолюваних ними підрозділів.

За підсумками проведення апаратної наради надані протокольні доручення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора