Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем підприємця

Дата: 05.09.2021 07:37

Шановні підприємці Бахмутського району!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем підприємця!

Це свято об’єднує людей різних професій, інтересів і різної фінансової спроможності, але споріднених своєю цілеспрямованістю та енергійністю.

Підприємництво є важливим чинником економічного розвитку нашого району і держави в цілому,  зростання добробуту  громадян. Ви прагнете не лише успішно розвивати власну справу, але й створюєте нові робочі місця, постачаєте на ринок вітчизняні товари і послуги, робите вагомий внесок у бюджети громад. Ваша активна громадянська позиція та ініціативність дає нові поштовхи для розвитку місцевого бізнес-середовища, створює інвестиційну привабливість нашого району.

Висловлюю вам щиру вдячність за плідну роботу, за співпрацю задля розвитку Бахмутського району.

У цей святковий день бажаю всім вам витримки, мудрості, невичерпної енергії, здійснення задумів,  успішних бізнес-проектів і надійних партнерів.

Зичу вам здоров’я, сил і наснаги на довгі роки, родинного щастя, миру, добра і злагоди.

З повагою та вдячністю,

голова Бахмутської райдержадміністрації                      Олексій РОСЛОВ