A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

У Бахмутській райдержадміністрації відбулася робоча нарада з керівниками територіальних громад

Дата: 31.08.2021 16:12
Кількість переглядів: 493

Фото без опису

31 серпня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов за участю голови районної ради Світлани Кіщенко  провів нараду з керівниками територіальних громад району.

На нараді були розглянуті питання щодо масової вакцинації населення району. В.о. головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради» Валерія Леонова проінформувала про проведення вакцинації мешканців району, в тому числі медичних і педагогічних працівників, у розрізі громад. Крім того, були обговорені деякі проблемні питання, які гальмують процес вакцинації в окремих громадах.

Заступник начальника управління – начальник відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Бахмутського районного управління Головного управління ДСНС України в Донецькій області Артур Спицин проінформував про стан протипожежної безпеки в навчальних закладах району. На сьогоднішній день із 137 навчальних закладів у 118 проведені перевірки щодо дотримання вимог протипожежної безпеки. На теперішній час діяльність 20 навчальних закладів призупинена за рішенням суду у зв’язку з невиконанням вимог пожежної безпеки. За результатами розгляду питання органам місцевого самоврядування та керівникам навчальних закладів наголошено на необхідності вжиття заходів щодо оснащення об’єктів сфери освіти системою протипожежної безпеки.

Також на нараді розглянули організаційні питання, що стосуються підготовки до відвідування Бахмутського району керівництвом Донецької облдержадміністрації, головами райдержадміністрацій та районних рад області.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора