На апаратній нараді розглянули питання життєдіяльності Бахмутського району
30 серпня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов за участю голови районної ради Світлани Кіщенко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.
На нараді були розглянуті питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності Бахмутського району: виконання районного бюджету, надання соціальних послуг населенню, взаємодія з громадами району, вакцинації населення, в тому числі й працівників райдержадміністрації, стан готовності навчальних закладів до нового навчального року, збирання ранніх зернових культур й інші.
У Бахмутському районі завершено збирання ранніх зернових і зернобобових культур. Середня врожайність по сільськогосподарських підприємствах і фермерських господарствах району становить 49,4 ц/га.
У населених пунктах на лінії зіткнення буде продовжено відновлення житла, що пошкоджено внаслідок проведення бойових дій. Першого вересня силами ДСНС аварійно-відновлювальні роботи розпочнуться в с-щі Новолуганське і м.Торецьк.
За результатами проведення апаратної наради керівникам структурних підрозділів були надані протокольні доручення.