A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

На апаратній нараді розглянули питання життєдіяльності Бахмутського району

Дата: 30.08.2021 13:26
Кількість переглядів: 335

Фото без опису

30 серпня  голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов за участю голови районної ради Світлани Кіщенко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді були розглянуті питання, що стосуються різних сфер  життєдіяльності Бахмутського району: виконання районного бюджету, надання соціальних послуг населенню, взаємодія з громадами району, вакцинації населення, в тому числі й працівників райдержадміністрації,  стан готовності навчальних закладів до нового навчального року, збирання ранніх зернових культур й інші.

У Бахмутському районі завершено збирання ранніх зернових і зернобобових культур. Середня врожайність по сільськогосподарських підприємствах і фермерських господарствах району становить 49,4 ц/га.

У населених пунктах на лінії зіткнення буде продовжено відновлення житла, що пошкоджено внаслідок проведення бойових дій. Першого вересня силами ДСНС аварійно-відновлювальні роботи розпочнуться в с-щі Новолуганське і м.Торецьк.

За результатами проведення апаратної наради керівникам структурних підрозділів були надані протокольні доручення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора