Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем шахтаря

Дата: 29.08.2021 07:07

Шановні працівники вугільних і соляних шахт Бахмутського району!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем шахтаря!

Ваша праця – це щоденний подвиг, втілення стійкості, високого професіоналізму та самовідданості. Ви робите гідний внесок у розвиток галузі та розбудову Бахмутського району, зміцнюєте економічну могутність нашої держави.

Завдяки вашій сумлінній та успішній праці покращується добробут наших громадян, зростає спроможність громад району.

З нагоди вашого професійного свята прийміть слова глибокої пошани і  вдячності всім робітникам і ветеранам галузі, хто присвятив своє життя шахтарській справі.

Нехай ваша праця приносить вам задоволення та радість, а оптимізм і вдача завжди будуть супутниками на вашому життєвому шляху.

Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, родинного щастя та достатку, миру, добра і злагоди на благословенній українській землі.

З повагою та вдячністю,

голова Бахмутської райдержадміністрації                                   Олексій РОСЛОВ